Wypożyczalnia sprzętu

budowlanego i ogrodniczego - Szczecin

czynne 7 dni w tygodniu (weekendy na telefon)

Kategoria: Betoniarki

Betoniarka to jedno z podstawowych urządzeń na budowie, szczególnie gdy przygotowanie zaprawy pod wylewki fundamentowe czy stropowe lub do prac murarsko-tynkarskich stanowi kolejny etap działań. Nasze betoniarki dostępne w dwóch rozmiarach są lekkie i wytrzymałe, aby umożliwić ich bezproblemowy transport jak również przemieszczanie ich w obrębie miejsca pracy. Idealnie nadają się do mniejszych budów i prac remontowych. Ich zasilanie prądem stałym o napięciu 230 V nie wymaga dodatkowych przygotowań miejsca pracy w podłączenia trójfazowe.
Niniejszy dział zawiera również urządzenia i sprzęty, które mogą być przydatne przy pracy ze świeżą zaprawą takie jak: wibrator czy mieszadło do betonu, taczka do transportu zaprawy czy podpory stropowe do podtrzymania deskowań szalunkowych i innych elementów.
Planując prace budowlane mogą Państwo dokonać u nas wcześniejszej rezerwacji sprzętu, aby mieć pewność, że dostępność potrzebnych urządzeń pokryje się z planowanymi terminami rozpoczęcia prac. Rezerwacji dokonać można telefonicznie pod numerami 601 878 636 lub 576 878 636, jak również mailowo: wypozyczalnia@budrent.szczecin.pl