Wypożyczalnia sprzętu

budowlanego i ogrodniczego - Szczecin

czynne 7 dni w tygodniu (weekendy na telefon)

Kategoria: Myjki, Odkurzacze

W kwestii utrzymania czystości nie tylko w miejscu pracy, ale także na posesjach przydomowych, pomieszczeniach gospodarczych i w innych miejscach, których stan wymaga ingerencji profesjonalnych urządzeń, oferujemy sprzęt, który bezproblemowo poradzi sobie z zanieczyszczeniami trudnymi do usunięcia przy pomocy domowego i nieprofesjonalnego sprzętu.
Wysokociśnieniowa myjka z możliwością podgrzewania wody wykorzystując siłę dużego ciśnienia poradzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami i luźnymi elementami w niedostępnych miejscach, a także z drobną roślinnością w miejscu łączeń. Urządzenie umożliwia pracę na powierzchniach poziomych i pionowych.
Polecamy również nasz odkurzacz przemysłowy, który dzięki dużej mocy ssania, samooczyszczającemu się filtrowi i bezworkowemu pojemnikowi jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które możemy wykorzystać np. do odsysania wiórów czy pyłu przy pracy piły lub innych elektronarzędzi albo do uprzątnięcia miejsc budowy zasysając drobne i luźne pozostałości po pracach remontowych.