Wypożyczalnia sprzętu

budowlanego i ogrodniczego - Szczecin

czynne 7 dni w tygodniu (weekendy na telefon)

Kategoria: Maszyny budowlane (zagęszczarki, koparka)

Jesteśmy marką dostarczającą naszym klientom najwyższej jakości sprzęt budowlany oraz ogrodowy na wynajem. W tej zakładce naszej oferty znajdą Państwo minikoparki oraz zagęszczarki na wynajem, które sprawdzą się przy realizacji wszelkiego rodzaju, drobnych prac ziemnych.

Proponowany w naszym asortymencie sprzęt budowlany dostępny jest w niezwykle atrakcyjnych warunkach, dopasowanych do potrzeb i możliwości każdego z naszych klientów. Aby zapoznać się ze szczegółowymi parametrami technicznymi poszczególnych sprzętów wystarczy kliknąć w wybrany rodzaj urządzenia. Zagęszczarki i koparki to nie jedyne produkty, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Proponujemy także dodatkowe wyposażenie w postaci chwytaków do płyt betonowych, gumowych mat do zagęszczarek, a także przyczep z plandeką do transportu większych sprzętów.

Mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty sprzętu budowlanego na wynajem? Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami pod numerem telefonu 601 878 636 lub adresem mailowym wypozyczalnia@budrent.szczecin.pl. Dzięki fachowej wiedzy i  doświadczeniu pomożemy dobrać rodzaj urządzenia do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.